Nyní můžete využít náš kód De-Lux-25 a získat slevu v eshopu Philip Martins

DE LUXE BARBER

JEČNÁ 7, PRAHA 2

O nás

Jsme rodinná firma, která preferuje osobní a individuální přístupu ke každému z vás.

Já, 53letý master barber s dlouholetou zkušeností
& tým barberů pod mým vedením
= skvělý servis kde se o Vás 100% postaráme.

Vždy vám přizpůsobíme rezervaci na vámi žádaný termín.

0
Pobočky
0
Profesionálních barberů
0 +
Úžasných účesů
0 +
Spokojených klientů

ceník

KLASICKÝ STŘIH

Střih, mytí vlasů, úprava kontur strojkem a břitvou, opálení chloupků na uších

550 Kč

STŘIH OD NULY, KONTURY

Mytí vlasů, střih a úprava kontur strojkem a břitvou, opálení chloupků na uších

650 Kč

STŘIH OD NULY, VOUSY

Střih, mytí vlasů, úprava vousů a kontur strojkem a břitvou, napaření horkým ručníkem, masáž obličeje, opálení chloupků na uších

750 Kč

Úprava vousů

Úprava vousů a kontur strojkem a břitvou, napaření horkým ručníkem, masáž obličeje, opálení chloupků na uších, balzám na vousy

450 Kč

STŘIH TÁTA & SYN

2x střih, mytí vlasů, styling a úprava kontur

950 Kč

DE LUXE FULL SERVICE

Střih, 2x mytí vlasů, úprava vousů a kontur strojkem a břitvou, masáž a ošetření obličeje, napaření vousů, holení břitvou, opálení chloupků na uších, whiskey nebo rum

1 200 Kč

Náš tým

Pedro

Master Barber

Dovolte mi, abych se vám představil. Jsem Pedro 53 letý Master barber a školitel barberingu. Mluvím česky a španělsky. Jako lektor barberingu mám dlouholetou praxi. Moje práce je mým celoživotním posláním . moji klienti o mně říkají že po mém střihu vlasy dorůstají jinak.
Objednat se ke mě můžete na nové pobočce De luxe na Praze 2

Dovolte mi, abych se vám představil. Jsem Pedro 53 letý Master barber a školitel barberingu. Mluvím česky a španělsky. Jako lektor barberingu mám dlouholetou praxi.
Radek

Radek

Barber

Dovolte, abych se vám představil. Jsem barber Radek a v De luxe jsem začínal již před dvěma lety pod vedením master barbera v jeho akademii. Jsem rád součásti týmu De luxe, která mi dává jistotu a stabilitu. Dostal jsem pozici barbera, kterého baví nejen práce, ale i poznávaní nových lidí. Ve volném čase rád relaxuji , baví mě muzika, párty a baví mě i
módní trendy . v De luxe mám pozici jako pohodový barber a objednat se ke mně můžete na pobočce De luxe Praha 2.

Jsem nový člen týmu De luxe Barber. Prošel jsem školením u master barbera. Dokonalý střih a spokojenost je mojí odměnou. Mluvím česky a anglicky.

elis

Elis

Barber girl

Dovolte, abych se vám představila. Jsem Elis a jsem hrdá, že můžu být součástí tohoto skvělého rodinného barbersopu. Moje cesta v De luxe byla dlouho plánovaná snad proto, že nás spojil právě název De Luxe, neboť pod stejným názvem byl i můj salon v Německu, kde jsem žila a působila. Původně pocházím z čech, kam jsem se nedávno ráda vrátila. Objednat se ke mně můžete na pobočce De luxe Praha 2.

Jsem nový člen týmu De luxe Barber. Prošel jsem školením u master barbera. Dokonalý střih a spokojenost je mojí odměnou. Mluvím česky a anglicky.

Kuba

Jakub

Barber (synovec)

Dovolte, abych se vám představil. Jsem Kuba a jsem rád, že si mně vzal master Pedro pod své křídla. Naučil mě práci, kterou jsem chtěl vždy dělat. Neváhal jsem a hned jsem na sobě začal usilovně pracovat, abych docílil svého snu. Pedro vyrůstal s mým otcem, který by byl dnes na mně určitě hrdý. Práce barbera mě moc baví a dojíždím za ní denně 100 km. Na tolik jí mám rád a tolik chci být součástí skvělého rodinného podniku. V De luxe působím napobočce na Praze 2, kde se ke mě můžete objednat.

Dovolte mi abych se vám představil. Jmenuji se Vasil pocházím z Ukrajiny z oblasti Dňepru. Moje původní profese byla manažerská, ovšem stříhání bylo mé hobby již na Ukrajině. 

Otevírací doba

Pondělí – Pátek 10:00 – 20:00